BİNBAY TV
0(530) 100 90 85
Kaptan Paşa, Piyalepaşa Blv. No:34385, 34290 Şişli/İstanbul
Yorum Yap
İsmail Hakkı İÇYÜZ
İyi Huylu Prostat Büyümesi
İyi Huylu Prostat büyümesi Sayın Prof Dr. Murat Binbay’ı internet sitesinden arayıp buldum. İyi huylu prostat büyümesi ameliyatını en son sistem olan THULEP yöntemi ile gerçekleştirdi. Ağrısız, kanamasız ve konforlu bir ameliyat oldu. İki gün sonrada işime geri döndüm. Samimi ve sıcak kanlılığı ile hastalarına karşı profesyonelce davranan başta Murat Hocama, asistanı Kadir beye, yardımcılarına ve beni iki gün boyunca bebek gibi bakan tüm Şişli MEMORİAL Hastanesi hemşire ve hasta bakıcılarına teşekkürü borç bilirim. Sevgi ve Saygılarımla….
2021-10-14
Aşkı AYIN
Böbrek Kanseri
Kendisine dahiliye doktorumuzun referansı ile ulaştık. 65 yaşındaki annemin kapalı böbrek ameliyatını gerçekleştirdi Murat Hoca. Bir çok doktor konusunda iyi olabilir ancak yaklaşımları sizi tatmin etmeyebilir. Murat hocadan Allah bin kere razı olsun hastaya yaklaşımı gerçekten çok iyi. Ameliyat sonrası odaya kontrole geldiğinde odada hemşire olmasına rağmen, hiç erinmeden annemin drenini bile kendisi çıkardı. Allah sizin gibi doktorlara güç kuvvet versin, işleri hep rast gitsin. Teşekkürler hocam.
2021-07-15
Enes Yıldırım
İyi Huylu Prostat Büyümesi
Ameliyat olmaktan çok korkan birisi olarak Murat hocama kendimi emanet ettim. Thulep yöntemi ile yaptığı ameliyatım çok başarılı geçti. Hastanede kaldığım süre zarfında sürekli güler yüzü ile bana ve aileme destek oldu. Sadece İstanbul değil tüm Türkiye'nin en iyi üroloji doktoru olduğunu düşünüyorum. Emeğinize sağlık hocam. Sizin gibi hekimleri Allah başımızdan eksik etmesin. Sevgiler, saygılar...
2021-06-15
Hasan Gaga
Ürolojik Problemler
Ambulansla Genel yoğun bakım ünitesine geldiğim memorial Şişli hastanesinden sevdiklerimle el ele çıkmama vesile olan acil şartlarda beni kabul edip başarıyla ameliyatımı gerçekleştiren saygıdeğer hocam murat binbay ve değerli ekibine teşekkür ederim. Bugün ailemin yanındaysam sizler sayesinde, iyi ki varsınız.
2021-06-15
Cemil Ergün
Ürolojik Problemler
1 yıl önce Almanya'da prostat ameliyatı oldum ardından 1 yıldır geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu ve ağrılar çektim. Gezmediğim doktor kalmadı. En son öneri ile Murat hocama başvurdum. Küçük bir dokunuşla beni 2 günde sağlığıma kavuşturdu. Allah ondan Razı olsun.
2021-06-15
Tuba Şengül Çoban
Böbrek Kanseri
Doktorum Prof. Dr. Murat Binbay hocamıza ve kadrosuna çok çok teşekkürler ediyorum, yakın zamanda gerçekleşen Parsiyel Nefrektomi ameliyatımı başarıyla tamamlayıp kısa sürede normal hayatıma geçişimi çok kolaylaştırdılar, Ülkemizde böyle Doktorlarımız olması gurur ve mutluluk verici, Allah’ın seçilmiş kulu olduklarını düşünüyorum. Sevgilerimle...
2021-06-15
Mithat Aracı
İyi Huylu Prostat Büyümesi
Prof. Dr. Murat Binbay ile 13.03.2021 tarihinde çok başarılı bir thulium laser ile prostat küçültme operasyonu gerçekleştirdim. Hastaneye ilk adım attığımdan itibaren, beni etkileyen profesyonel yaklaşımlarından dolayı kendisine ve asistanlarına, Memorial Hastanesinde ameliyat sonrası emeği geçen hemşirelere yürekten teşekkür ediyorum.
2021-06-15
Gülsüm Şener
Böbrek Kanseri
Böbrek kanseri tanısı aldıktan sonra isim isim gezdiğim, sadece açık ameliyatla %50 şans verilmesine rağmen Murat beye başvurduğum ve ilk randevu itibariyle kapalı yöntemle böbreğimin sadece kanserli kısmını alıp geri kalan kısmını koruyacağını söyleyen doktorların bir tanesi saygıdeğer hocam. Bu ülkenin en değerli hekimisiniz. Sizin nezdinizde asistanız Kadir beye teşekkürlerimi sunarım. Başarılarınızın devamını dilerim.
2021-06-15
Hatice Akçay
Ürolojik Problemler
İdrar yaparken zorlanma şikayeti ile başvurduğum Doktoruma tesadüfi olarak sol böbrekte 5 cm kitle olduğu tespit edildi. Ardından bu işin ehli olarak kabul edilen Prof. Dr. Murat Binbay hocama yönlendirildim. Laparoskopik olarak (kapalı yöntemle) ameliyatımı gerçekleştirdi. 72 saat bile olmadan taburcu oldum. Operasyon süreci ağrısız ve çok konforluydu, sayın hocama teşekkür ederim.
2021-06-15
Elif Cebeci
Ürolojik Problemler
Öncelikle doktorum Murat beye ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. 3 aydır devam eden böbrek ağrılarıma başka hastanelerde kanser, vaskülit, böbrek tüberkülozu şüphesiyle sayısız test ve tahlil yapılmasına rağmen bir teşhis konulamadı, iyi ki Murat beyle yollarımız kesişti başvurduğum günden itibaren tedavimi planladı ve kısa sürede kapalı ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyattan 48 saat sonra ağrısız ve sağlıkla evime dönebiliyorum.
2021-06-15