BİNBAY TV
0(530) 100 90 85
Kaptan Paşa, Piyalepaşa Blv. No:34385, 34290 Şişli/İstanbul
Yorum Yap
Atilla Özdemir
Prostat Kanseri
Branşında ülkemizin en nitelikli, en deneyimli ve donanımlı uzmanlarından, güzel insan; Sayın Prof. Dr. Murat Binbay Hocamıza, yaptığı değerlendirmeler ve ardından gerçekleştirdiği çok başarılı radikal robotik prostatektomi operasyonu için teşekkür ediyorum. Kısacık sürede normal hayata dönmemi sağladı. Yapılan tüm bu işlemlerde başta kendisine teşekkürlerimi sunar başarı ve kolaylıklar diliyorum. Yine bu süreçte gerek ameliyat esnasında gerekse yatış esnasında yakinen kontrollere gelen Murat hocamızın asistanı Üroloji Uzmanı Op. Dr. Furkan Şendoğan’a teşekkür ediyorum. Murat Hocamızın yardımcılarından Derya Hanıma tüm iletişim kolaylıklarını sağlamasından ötürü teşekkür ediyorum. Yine bu süreçte Hastaneye giriş-çıkış işlemlerinde kolaylıklar gösteren isimlerini anımsayamadığım emekçi tüm kahramanlara teşekkür ediyorum. Hastaneye operasyon için ilk yatış anında bizi karşılayıp odamızı tahsis eden cerrahi katı hemşirelerinden güler yüzlü Aslı Nur Hanım, ( ki taburcu olurken de yolcu eden), Çiğdem Hemşire, Merve Hemşire, Müge Hemşire, Dilan Hemşire Hanımların hepsine ayrı ayrı çok çok teşekkür ediyorum. Gerçekten özveri, güler yüz ve candan hizmetler sundular. Yine isimlerini anımsayamadığım oda görevlilerine de ayrıca teşekkürler. Teşekkürler, Sayın Prof. Dr. Murat BİNBAY
2023-12-22
Ramazan Balcıoğlu
Böbrek Kanseri
Hayatımda gördüğüm en pozitif en neşeli çok iyi hocalığın yanında harika bir insan herkes annemin böbreğini almamız lazım derken robotik operasyon la böbreğini almadan orda ki kötü huylu tümörü alıp temizlediği ve tekrardan sagliga kavuşturduğu için ne kadar teşekkür etsem azdır hocamız MURAT BINBAY ekibine çok teşekkürler
2023-12-22
Enver Balcı
Prostat Kanseri
Gerçekten Hem insanlığı hemde Doktorluğu mükemmel birisi, tanıdığım en iyi doktor desem abartmış sayılmam, çok teşekkürler hocam. Saygılar…
2023-12-22
Hakkı Çolak
Prostat Kanseri
Prostat kanseri olduğumu öğrenince sanki dünyam başıma yıkıldı.Sayın Prof. Dr. Murat Binbay ile tanıştım 23 ağustos ta ameliyatımı gerçekleştirdi ve çok başarılı bir sonuç aldık. Murat Hocamıza ve değerli ekibine ve c blok 6. Kat Sağlık ekibine sonsuz teşekkürler. Sizlere minnettarım iyi ki varsınız.
2023-12-22
Fatih Aybay
Böbrek Kanseri
Prof. Dr. Murat Binbay hocayla tanışmadan önce tesadüf eseri sağ böbreğimde bir tümör olduğunu öğrendim. Görüştüğüm bir çok doktor böbreğimin alınabileceğini, kitlenin ana damarlara yakın olduğunu söylediler. Kendisiyle ilk görüşmem de güven ve moral verici yaklaşımı ile bakış açımı değiştirdi. Öncelikle şunu söylemeliyim ki elinden gelenin en iyisini yapmaktan çekinmeyen bir doktor Murat bey ,ayrıca çok profesyonel bir ekibi var. Allah’a çok şükür Robotik cerrahi yöntemiyle ameliyatım başarılı geçti ve organ dostu olan hocam sayesinde böbreğim kurtuldu. Özel bir insan olan Prof.Dr.Murat Binbay hocama şükran borçluyum. Ayrıca Asistan Kadir beyede çok teşekkür ederim.
2023-12-22
İsmail Hakkı İÇYÜZ
İyi Huylu Prostat Büyümesi
İyi Huylu Prostat büyümesi Sayın Prof Dr. Murat Binbay’ı internet sitesinden arayıp buldum. İyi huylu prostat büyümesi ameliyatını en son sistem olan THULEP yöntemi ile gerçekleştirdi. Ağrısız, kanamasız ve konforlu bir ameliyat oldu. İki gün sonrada işime geri döndüm. Samimi ve sıcak kanlılığı ile hastalarına karşı profesyonelce davranan başta Murat Hocama, asistanı Kadir beye, yardımcılarına ve beni iki gün boyunca bebek gibi bakan tüm Şişli MEMORİAL Hastanesi hemşire ve hasta bakıcılarına teşekkürü borç bilirim. Sevgi ve Saygılarımla….
2021-10-14
Aşkı AYIN
Böbrek Kanseri
Kendisine dahiliye doktorumuzun referansı ile ulaştık. 65 yaşındaki annemin kapalı böbrek ameliyatını gerçekleştirdi Murat Hoca. Bir çok doktor konusunda iyi olabilir ancak yaklaşımları sizi tatmin etmeyebilir. Murat hocadan Allah bin kere razı olsun hastaya yaklaşımı gerçekten çok iyi. Ameliyat sonrası odaya kontrole geldiğinde odada hemşire olmasına rağmen, hiç erinmeden annemin drenini bile kendisi çıkardı. Allah sizin gibi doktorlara güç kuvvet versin, işleri hep rast gitsin. Teşekkürler hocam.
2021-07-15
Enes Yıldırım
İyi Huylu Prostat Büyümesi
Ameliyat olmaktan çok korkan birisi olarak Murat hocama kendimi emanet ettim. Thulep yöntemi ile yaptığı ameliyatım çok başarılı geçti. Hastanede kaldığım süre zarfında sürekli güler yüzü ile bana ve aileme destek oldu. Sadece İstanbul değil tüm Türkiye'nin en iyi üroloji doktoru olduğunu düşünüyorum. Emeğinize sağlık hocam. Sizin gibi hekimleri Allah başımızdan eksik etmesin. Sevgiler, saygılar...
2021-06-15
Hasan Gaga
Ürolojik Problemler
Ambulansla Genel yoğun bakım ünitesine geldiğim memorial Şişli hastanesinden sevdiklerimle el ele çıkmama vesile olan acil şartlarda beni kabul edip başarıyla ameliyatımı gerçekleştiren saygıdeğer hocam murat binbay ve değerli ekibine teşekkür ederim. Bugün ailemin yanındaysam sizler sayesinde, iyi ki varsınız.
2021-06-15
Cemil Ergün
Ürolojik Problemler
1 yıl önce Almanya'da prostat ameliyatı oldum ardından 1 yıldır geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu ve ağrılar çektim. Gezmediğim doktor kalmadı. En son öneri ile Murat hocama başvurdum. Küçük bir dokunuşla beni 2 günde sağlığıma kavuşturdu. Allah ondan Razı olsun.
2021-06-15