BİNBAY TV
0(530) 100 90 85
Kaptan Paşa, Piyalepaşa Blv. No:34385, 34290 Şişli/İstanbul
04-18-2021
3 Dk.
Robotik Cerrahi Ameliyat Fiyatları

Robotik cerrahi ameliyat fiyatları 2024 yılında, uygulamanın yapılacağı hastane imkanları ve hekimin bilgi birikimine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Robotik cerrahi, doktor ve hastaya sağlamış olduğu ayrıcalıklarıyla ön plana çıkan bir teknolojidir. Robotik cerrahi tüm dünyada tercih edilen ve özellikle kanserle mücadelede kullanılan en başarılı yöntemlerdendir.

Robotik Cerrahi Ameliyat Fiyatları

Ülkemizde robotik cerrahi uygulaması için kullanılan robotik sistemin adı da Vinci’dir. Ve yalnızca tek firmaya ait olan bir sistem kullanılmasından dolayı robotik cerrahi fiyatları USD üzerinden ücretlendirilmektedir.

Robotik cerrahi ile ameliyat fiyatları hesaplanırken cerrahi ve hastane masraflarının yanı sıra kullanılan bu robotik cerrahi sisteminin yatırımı, sistemin yıllık bakımı ve robotik kolların ücretleri de eklenmektedir.

Ürolojik kanser tedavisinde kullanılan robotik cerrahi ameliyat fiyatları belirlenirken kanserin evresi, tümörün hangi organlara bulaşmış olduğu gibi etmenler de büyük etki göstermektedir.

Robotik Cerrahi ile Yapılan Ürolojik Ameliyat Fiyatları

Robotik cerrahi ülkemizde birçok alanda tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem ürolojik hastalıkların tedavisinde de sıklıkla tercih edilmektedir ve yüksek başarı oranları sunmaktadır. Robotik cerrahi ile yapılan ürolojik ameliyat fıyatlarına aşşağıdan ulaşabilirsiniz.

Robotik Cerrahi Böbrek Kanseri Ameliyatı Fiyatları

Robotik cerrahi böbrek kanseri ameliyatı fiyatı belirlenirken bir çok unsur göz önünde bulunur. Açık cerrahiye göre ameliyatınızda büyük kesikler mevcut olmayacaktır.  Kamera cerrahın kontrolünde olduğu için derin ve dar bölgelere müdahale şansı daha yüksektir. Bu sebeple robotik cerrahi böbrek kanseri ameliyatı fiyatı yüksek olmasına karşılık robotik cerrahi ile yapılan ameliyatlarda daha az komplikasyon gözlemlenmiştir.

Böbrek kanseri tedavisinde robotik cerrahi sık tercih edilen yöntemlerdendir. Yüksek başarı sağlayan robotik cerrahi böbrek kanseri ameliyat fiyatı belirlenirken hastanın kanserin hangi evresinde olduğu, kanserin diğer organlara yayılma durumu ve ameliyatı gerçekleştirecek olan cerrahın deneyimi, bilgi birikimi ve gerekli olan müdahale için insiyatifleri büyük etki göstermektedir.

Robotik cerrahi ile böbrek kanseri ameliyat fiyatları hususunda daha kesin bilgiye ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Robotik Cerrahi Prostat Kanseri Ameliyatı Fiyatları

Robotik cerrahi ile prostat kanseri ameliyat fiyatları belirlenmesinde, prostat kanserinin hangi tipte olduğu önem arz etmektedir. Cinsel fonksiyonların devamı için bir uygulamanın yapılıp yapılmayacağı, kanserin farklı organlara sıçramış olma ihtimali, biyopsi sonuçları gibi daha birçok etmende robotik cerrahi ile prostat kanseri ameliyatı fiyatlarında önemli rol oynamaktadır.

Robotik cerrahi ile prostat kanseri ameliyat fiyatları hakkında en net bilgilere uzman hekimimizle görüşerek ulaşabilirsiniz. Uzman hekimimizle görüşmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Robotik Cerrahi Mesane Kanseri Ameliyatı Fiyatları

Mesane kanseri tedavisinde robotik cerrahi sık tercih edilen yöntemlerdendir. Yüksek başarı sağlayan robotik cerrahi ile mesane kanseri ameliyatı fiyatı belirlenirken, hastanın kanserin hangi evresinde olduğu, kanserin diğer organlara yayılma durumu ve ameliyatı gerçekleştirecek olan cerrahın deneyimi, bilgi birikimi ve gerekli olan müdahale için insiyatifleri büyük etki göstermektedir.

Robotik cerrahi ile mesane kanseri ameliyatı fiyatı hususunda daha kesin bilgiye ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Robotik Cerrahi Testis Kanseri Ameliyatı Fiyatları

Robotik cerrahi ile testis kanseri ameliyat fiyatları belirlenmesinde, testis kanserinin hangi tipte olduğu önem arz etmektedir. Cinsel fonksiyonların devamı için sinir koruma uygulamasının yapılıp yapılmayacağı, kanserin farklı organlara sıçramış olma ihtimali, biyopsi sonuçları gibi daha birçok etmende robotik cerrahi ile testis kanseri ameliyatı fiyatlarında önemli rol oynamaktadır.

Robotik cerrahi ile testis kanseri ameliyat fiyatları hakkında en net bilgilere uzman hekimimizle görüşerek ulaşabilirsiniz. Uzman hekimimizle görüşmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar ve Sorular
İlhan cingoz
1 yıl önce
Merhabalar hocam babam prostat kanseri vücutta ve kemiklerde kanser yok ancak prostat değerleri yüksek ve çok sert robotik cerrahi olasılığı varmı tesekkurler
Cevapla
Prof. Dr. Murat Binbay
1 yıl önce
Kanserin konumu ve büyüklüğü incelendikten sonra robotik cerrahi ile tamamen kanserin alınması işlemi tamamlanabilir. Randevu alarak muayeneye gelmenizi öneririz.
Yaşar
2 yıl önce
slm ben robotik prostat ameliyat fiyatlarını öğrenmek istiyorum
Cevapla
Prof. Dr. Murat Binbay
2 yıl önce
Merhaba Yaşar bey. Robotik cerrahi operasyonu hakkında detaylı bilgi için lütfen 0(530) 100 90 85'den koordinatörümüze ulaşınız. Geçmiş olsun.
Kezban
2 yıl önce
Kayseride yaşıyorum babama 1 ay önce sol bobrekte kitle kanser olduğunu böbreğin çoğunu kapladığı için böbreğin alınmasını soylediler şehir hastanesinden gün için beklerken doktorumuz kanserin damara çok yakın olduğunu ve çok riskli olduğunu soyledi ankarada robotik cerrahi yapılmasını tavsiye etti ama ankarada robotik cerrahi yapan hastane doktor hiç bir şey bilmiyoruz bilgi verirseniz çok sevinirim
Cevapla
Prof. Dr. Murat Binbay
2 yıl önce
Robotik cerrahi operasyonunu biz gerçekleştirebiliriz. 0(530) 100 90 85 'i arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kıymet
2 yıl önce
Merhabalar. 4 sene önce 1,5 milim kist olduğu söylendi. 4 aydır ağrılarım oluştu ve kontrole gittiğimde 19.5 milim olduğunu öğrendim. Bana ne tedavi öneriyorlar ne de ilaç tedavisi! Bunun tedavi süreci nasıl olur?
Cevapla
Suzan Buzğan
2 yıl önce
Merhaba, kız yeğenim şuan 10 yaşında ve doğuştan mesane dışarda doğdu. Sonradanda gelişmedi. Bezliyoruz, fakat sıkıntılarımız çok. Birçok değerli doktorlara götürdük. Sonda takılması dışında, bir çözüm sunamadılar. Sizden ricam bu tarz hiç mesanesi olmayan hastalara yapay mesane yapılıyormu. Mersin'de yaşıyoruz, bilgiye göre çıkıp gelelim. Teşekkürlerimle..🌺🙏
Cevapla
Prof. Dr. Murat Binbay
2 yıl önce
Merhaba Suzan hanım. Çocuk ürolojisi uzmanı Prof. Dr. Selçuk Sılay ile iletişime geçerek bilgi almanızı öneririm.
Recep
2 yıl önce
Bursa'da yasıyorum. Böbrek taşı 1cm. Mesanede idrar çok az yapıyorum taş kendiliğinden düşer mi?
Cevapla
Prof. Dr. Murat Binbay
2 yıl önce
Geçmiş olsun Recep bey. 4-6 mm boyutundaki taşlar bazı durumlarda kendiliğinden düşebilir. Sizdeki gibi 1 cm boyutundaki taşların kendiliğinden düşmesi beklenmez. Uygun bir tedavi yöntemi belirleyebilmek için muayeneye gelmenizi tavsiye edeceğim.
Bülent alkan
2 yıl önce
Mrb. gleason skorum 3+3=6 tek nokta prostat ca mevcut robotik ameliyat ücretini rica ediyorum.
Cevapla
Prof. Dr. Murat Binbay
2 yıl önce
Merhaba Bülent bey. İletişim ve detaylı bilgi için lütfen 0(530) 100 90 85'den koordinatörümüze ulaşınız. Geçmiş olsun.