0530 100 90 85
Hastalar Ne Diyor?

Böbrek Taşı Hasta Yorumları

Erdem Albayrak

Çok değerli Prof. Dr. Murat Binbay hocama sonsuz teşekkür ederim. Böbreğimde taş olması nedeniyle Sayın Murat Binbay hocam robotik cerrahi yöntemiyle ve başarılı bir ameliyatla hastalığıma müdahalede bulundu ve böbreğimde olan taşların hepsini temizledi. Çok şükür sağlığıma kavuştum.
Aynı zamanda hocamın hastasıyla arkadaş gibi olan diyaloğu güler yüzlü olması, ilgi ve alakası bambaşka bir mutluluktur. Hocama ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Allah sizden razı olsun hocam.

– Erdem Albayrak , Böbrek Taşı
Hatice Çakır

Sayın hocam Prof. Dr. Murat Binbay sayesinde iki kerede alınacak olan böbrek taşım robotik cerrahiyle tek seferde alındı. Çok kısa sürede de ayağa kalkıp sağlığıma kavuştum.
Hocam taşı analiz edip buna göre diyet uygulamam konusunda da çok yardımcı oldu. Hastalarını takip etmesi hiç bir detayı atlamaması ve unutmamasındaki başarısına hayran kaldım. Hala da takibinde olan hastasıyım. Hocama beni böbreğimi kaybetmekten başarılı bir operasyonla kurtardığı için çok teşekkür eder başarılarının daim olmasını temenni ederim.

– Hatice Çakır , Böbrek Taşı

Yorum Yapın